Wynalazki i udoskonalenia maszyn rolniczych część 2 - AgroFotoZapraszamy. https://www.agrofoto.pl

Komentarze

 1. Nie rozumiem po co te obciążenia na przednia os pod koniec przy Zatorze 7211 bo nie wierzę że jest wykorzystywane do czegoś gdzie takie obciążenie jest potrzebne żeby przód się nie podnosił
 2. Niektóre faktycznie są niesmamowite ale tylko niektóre większość to normalne maszyny rolnika
 3. Nie no zaiebioza sprzęty👌👌👌👌👌👌
 4. Co to jest w 2:25 minucie
 5. super że macie pasje chlopaki
 6. można nute
 7. fajny film zapraszam do mnie też mam pare wynalazków heh :)
 8. Za pomysłowość łapka w gure
 9. świetny film ;) subek i łpka leci Zapraszam do mnie na rewanż :D
 10. 4:10 co to jest i do czego służy ? :D z góry dzięki za od powieź
 11. Większość to normalne maszyny rolnicze!
 12. wynalazki = kalectwo
 13. Żałosny jest ten kanał, ta strona. Wiecie czemu ?
  Wczoraj wyraziłem swoją opinię na temat Kultywacji organizowanej przez AgroFoto. Zaznaczam, że nikogo nie obraziłem, nie napisałem obrażającego słowa lecz wyraziłem swoją opinię a zarazem prawdę.
  Mój komentarz na FB usunięto i zablokowano mi możliwość komentowania zdjęć.

  Żałosne jest to jak bardzo AF boi się prawdy a chyba żyjemy w wolnej Polsce, więc każdy ma prawo wyrażania opinii. Rozumiem jakby te słowa były wulgarne ale ja tylko grzecznie napisałem. Najlepiej usunąć niewygodny komentarz i dać blokadę na komentarze.

  Po prostu rozwalił mnie podpis zdjęcia: Kultywacja z najlepszymi rolniczymi youtuberami w pl (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153666117768658&set=a.10152535233223658.1073741829.717678657&type=3&theater)

  Są dużo lepsi nie mający dużej oglądalności ale za to filmy bomba. AF ma paru pupilków, którzy to właśnie byli na tym festiwalu. Czemu nie było Mafii Solec ? Może dlatego, że jeszcze ich zdjęcia nie widziałem na AF. A z tego co wiem to oni otwierają ranking najlepszych rolniczych YT w PL. Natomiast zdjęcia od osób ze zdjęcia widuję cały czas na stronie głównej AF czy FB.

  Wydaje mi się, że to konkurs na największych lizusów AF. Są dużo lepsi na YT o których nikt nie mówi a tu non stop wykrzykiwani przez AF są jedni i ci sami.

  Nie mówię, oni mają parę dobrych filmów ale to ich nie czyni najlepszymi.

  Pikuś ? Gdybym ja był dziewczyną i miał pieniądze na drona i dobry aparat to tez miałbym taką oglądalność ? Według mnie filmy przeciętne na tym kanale. Żaden nie urzekł mnie na tyle aby dać suba.

  Nie napisałem tego aby obrazić kogoś. Wkurza mnie tylko reklamowanie kanałów, które moim zdaniem niczym się nie wyróżniają. Dla mnie między innymi Wnoroszczak jest najlepszy w tej dziedzinie, ponieważ jak włączę jego film to oglądam go kilka razy.

  Pewnie mój komentarz znów zostanie usunięty przez głupią politykę AF. Trudno, kto zobaczy ten zobaczy.
 14. 2:25 - co to jest? i do czego to służy ??

  ;)
 15. Ładnie łapka leci.
  Zaprasza do mnie


Informacje dodatkowe:

Oglądalność: 539420

Czas trwania: 4m 37s

Ocena: 649