TOP 10 najdroższych maszyn rolniczych na świecie.Siemano! Następny film w niedzielę więc zachęcam do zostawienia łapki w górę suba oraz komentarza. Źródło: http://moto.onet.pl/duza-rzecz/aktualnosci/top-10-najdrozsze-maszyny-rolnicze-swiata/g4cng

Komentarze

 1. gościu ale ci przerywa
 2. Zainwestuj w lepszy mikrofon.
 3. jaka to nuta? :D
 4. w 2016 fend wypuącił droższy ciągnik a mianowice rprdzine 1000 cena znacznie przewyższa ccene 926
 5. 1. Cene podaje sie w jednej walucie. 2 Chujowy dzwiek-raz glosniej, raz ciszej, 3 malo video z cieszkiej pracy poszczegolnych maszyn, zdjecia mnie malo interesuja. Pozdrawiam
 6. łapka i sub leci wpadnij do mnie na rewanż
 7. cen brakuje
 8. I dlaczego nie ma tych maszyn na polach rolników w Polsce?za mało dotacji wam dają nydgusy.Sorry stary łapka w dół lipa ten twój filmik.
 9. Swietny film
 10. 1iejsce powiało być 2
 11. john deere jest droższy od case
 12. co to za pioseka
 13. 3,29 Czy To Lexieon!?
 14. podaj nazwy tych maszyn w opisie
 15. troszkę popracuj nad muzyka / komentarz bo fatalna jakość komentarza i samego podkładu też  oraz chronologią wycen bo jednak odliczasz od 10 ... a tak jest misz masz. Poza tym ciekawe choć do Top to jeszcze troszkę brakuje :)
 16. nie powiedziałeś ile 6 maszyna
 17. Jeśli robisz filmik o najdroższych maszynach rolniczych świata to podaj przynajmniej ich cenę, zadbaj także o lepszy lektor, filmik nie wart uwagi.
 18. super film łapka w góre
 19. Co do cen w Euro to niestety ale nieda sie podac w PLN poniewaz wszystko zalezy od kursu i cena moze sie róznic, a cena w Euro jest bardziej stabilna i w PLN to o klkanascie tys moze byc wachanie .
 20. Mielismy tego fendta poza tym ze wchuj palil to ciagnik calkiem calkiem po roku oddalismy wzielismy klasa w stanach 9560r nic lepszego nie ma :) quadtrac fajny ale jak gasiennica spadnie to zycze powodzenia temu co spadla czy w cacie czy rt wie o czym mowie :)


Informacje dodatkowe:

Oglądalność: 178797

Czas trwania: 5m 22s

Ocena: 1018